Akce & Last minute

Na této stránce najdete akční a last minute nabídky našeho salonu. Chcete-li mít neustále přehled o tom, co chystáme, sledujte také naše aktuality nebo Facebook stránku.

5PLUS2

Týdny slev s týdeníkem 5PLUS2 v salonech RBS v Karviné, Uherském Hradišti a Praze! Milé klientky, dnes startuje akce „Týdny slev 5PLUS2“ v týdeníku 5+2. Využijte slevy 30 % na speciální přístrojová ošetření: » mezoterapie » mikrodermabraze » laserová epilace » přístroje...

Více

Vánoční balíčky 2017 v Praze

Vážené klientky a klienti, také letos jsme pro Vás připravili EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ BALÍČKY pro vaše nejbližší. Ošetření, péče a masáže…to jsou vánoční dárky sítě kosmetických a kadeřnických salonů Royal Beauty & Spa.

Více

Nákupy Ona Dnes 2017

VELKÁ SLEVOVÁ AKCE NÁKUPY ONA DNES SE BLÍŽÍ!   Kdy proběhnou Nákupy Ona Dnes 2017? Báječné nákupy na Vás čekají od pondělí 16. 10. do úterý 31. 10. 2017 . Na co se můžete těšit? – Sleva 50% na 5...

Více

Darujte dárkový poukaz
Royal Beauty & Spa

Darujte dárkový poukazRoyal Beauty & Spa

Hledáte vhodný dárek?

Potěšte svého partnera, rodinu, přátele, obchodní partnery i zaměstnance a využijte dárkové beauty poukazy jako originální dárek.

Voucher Vám zajistíme na míru.. na vybranou službu, proceduru i beauty produkty, případně vystavíme na požadovaný kredit.

Zjistit více