Akce & Last minute

Na této stránce najdete akční a last minute nabídky našeho salonu. Chcete-li mít neustále přehled o tom, co chystáme, sledujte také naše aktuality nebo Facebook stránku.

Slevová akce „Nákupy OnaDnes“ v MF DNES v salonech Royal beauty & Spa v Karviné, Uherském Hradišti a Praze!

Milé klientky, již v pondělí 14. 5. startuje akce „Nákupy OnaDnes“, která potrvá do 31. 5. V rámci této akce můžete získat slevu 50 % na přístrojová ošetření: MEZOTERAPIE, MIKRODERMABRAZE, LASEROVÁ EPILACE, tvarování postavy přístroji VANQUISH ME a ICOONE. Dále...

Více

5PLUS2

Týdny slev s týdeníkem 5PLUS2 v salonech RBS v Karviné, Uherském Hradišti a Praze! Milé klientky, dnes startuje akce „Týdny slev 5PLUS2“ v týdeníku 5+2. Využijte slevy 30 % na speciální přístrojová ošetření: » mezoterapie » mikrodermabraze » laserová epilace » přístroje...

Více

Vánoční balíčky 2017 v Praze

Vážené klientky a klienti, také letos jsme pro Vás připravili EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ BALÍČKY pro vaše nejbližší. Ošetření, péče a masáže…to jsou vánoční dárky sítě kosmetických a kadeřnických salonů Royal Beauty & Spa.

Více

Darujte dárkový poukaz
Royal Beauty & Spa

Darujte dárkový poukazRoyal Beauty & Spa

Hledáte vhodný dárek?

Potěšte svého partnera, rodinu, přátele, obchodní partnery i zaměstnance a využijte dárkové beauty poukazy jako originální dárek.

Voucher Vám zajistíme na míru.. na vybranou službu, proceduru i beauty produkty, případně vystavíme na požadovaný kredit.

Zjistit více