Akce & Last minute

Na této stránce najdete akční a last minute nabídky našeho salonu. Chcete-li mít neustále přehled o tom, co chystáme, sledujte také naše aktuality nebo Facebook stránku.

Mikulášská nadílka je tady!

Mikuláš už klepe na dveře! A co Vy, byly jste hodné, milé dámy? Přijďte si do svého salonu Royal Beauty & Spa pro „mikulášský“ dárek!

Více

Vánoční balíčky 2018

Využijte skvělou akční nabídku vánočních balíčků a udělejte někomu radost pod stromečkem! Poukázky je možné zakoupit do 24. 12. 2018 přímo v salonu nebo se domluvte na tel.: 731 346 986 nebo 731 637 815.

Více

Akce na kosmetické ošetření

Navštivte ve dnech 5. až 17. listopadu 2018 estetický salon Royal Beauty & Spa v Karviné-Hranicích v Rehabilitačním sanatoriu (budova A, přízemí) a nechte se hýčkat! Můžete využít akční 60minutové kosmetické ošetření za pouhých 600 Kč. Neváhejte a objednejte se...

Více

Darujte dárkový poukaz
Royal Beauty & Spa

Darujte dárkový poukazRoyal Beauty & Spa

Hledáte vhodný dárek?

Potěšte svého partnera, rodinu, přátele, obchodní partnery i zaměstnance a využijte dárkové beauty poukazy jako originální dárek.

Voucher Vám zajistíme na míru.. na vybranou službu, proceduru i beauty produkty, případně vystavíme na požadovaný kredit.

Zjistit více