VANQUISH ME, jedinečné hubnutí exkluzivně pouze v Royal Beauty & Spa

Světová novinka s českým původem exkluzivně pouze v Royal Beauty & Spa.


ROYAL BEAUTY & SPA se jako jediný salon krásy v České republice může pochlubit jedinečným přístrojem VANQUISHTM ME pro neinvazivní formování postavy formou redukce podkožního tuku. Tajemství většiny světových celebrit se skrývá právě v tento přístroji, který zajišťuje viditelný výsledek již během probíhajícího ošetření.
VANQUISHTM ME je určen pro klienty s nechtěnými tukovými depozity. Nejedná se o redukci váhy u obézních ani o substitut chirurgických zákroků jako je lipoplastika či bandáž žaludku.
VANQUISHTM ME je revoluční, neinvazivní systém navržený pro redukci podkožního tuku pomocí vysokofrekvenční energie. Přístroj eliminuje tukové buňky, aniž by se dotýkal Vašeho těla. Selektivně ohřívá tukovou tkáň a způsobuje apoptózu (programovaná buněčná smrt) tukových buněk, ale bez negativních vlivů na okolní strukturu, tedy bez poškození kůže, svalů a vnitřních orgánů. VANQUISHTM ME byl klinicky testován a fungování ověřeno vědeckými studiemi v oblasti břicha a boků. Závěrem těchto zkoumání je, že metoda je bezpečná a velmi efektivní.
Postup terapie: VANQUISHTM ME si automaticky proměří impedanci tkání a „naladí“ se na frekvenci ideální pro tuk. Během terapie budete cítit mírné teplo. Mnoho klientů během terapie relaxuje a užívá si komfort bezkontaktního ošetření. Ihned po ošetření se můžete vrátit zpět ke svým běžným aktivitám. K možným vedlejším účinkům patří lehké zarudnutí, zvýšená citlivost a přetrvávající pocit tepla v ošetřené oblasti. Předem upozorňujeme, že v těle se nesmí nacházet žádné kovové implantáty (zubní korunky, nitroděložní tělísko aj.).
Den před ošetřením, v den ošetření a den poté je nutné zvýšit příjem tekutin.
Pro výrazný a efektivní výsledek doporučujeme absolvovat 4 ošetření po dobu 30 minut.

Sdílejte Facebook