ZONER – ANTIAGE TRILOGY

ZONER je moderní liftingový přístroj vyvinutý na základě vědeckého výzkumu. Poskytuje inovativní a uživatelsky přívětivé řešení ošetření obličeje a těla.

  1. Radiolift (radiofrekvence)

Radiofrekvence je v dnešní době zajisté nejméně invazivní a pohodlná metoda jak dosáhnout mladšího a zářivějšího vzhledu v několika ošetřeních. Radiofrekvence stimuluje produkci kolagenu a redukuje známky stárnutí a atonii obličeje a těla pro dlouhotrvající efekt. Vyplňující a liftingové výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření. Výsledek se pak nadále zlepšuje v následujících 4 až 6 měsíců.

  1. BioStimCell (infračrvené záření)

Pomocí infračerveného záření dochází k fotobiostimulaci, která působí na pružnost pleti. Je to velmi důležitý prostředek proti stárnutí a pro zdraví pleti, primárně pro kvalitu pleti, její texturu a pro rychlejší obnovu objemu buněk na povrchu pleti.

  1. Mezoporace (mezoterapie)

Dodání aktivních látek do pleti bez použití jehel pro ještě lepší výsledek. Mezoporace se stává nejdůležitější technologií pro dodání aktivních látek bezpečným a bezbolestným způsobem. Díky rychlému a selektivnímu pronikání kosmetických přípravků a účinných látek v bazální vrstvě kůže, je možné dosáhnout lepších výsledků v kratším čase. Ve vitálních vrstvách (“živá část pleti”) mohou aktivní látky přímo působit na okamžité regenerační procesy. To přináší dlouhodobé výsledky.

Od počátku je efektivita ošetření elektroporací hmatatelná: pleť je hydratovaná a odpočatá, vrásky a rýhy jsou méně hluboké a tonus pleti je znatelně lepší. S následnými ošetřeními se účinek ošetření neustále prohlubuje a časem se vyrovná. Elektroporace způsobuje opravdové zlepšení funkcí pleti, které se projevuje ústupem nedostatků pleti a pleť působí mladším a svěžejším dojmem.

Estetické výsledky:

  • prevence a boj proti stárnutí,
  • redukce nedokonalostí a znečištění pleti,
  • vybělení melaninových skvrn,
  • zajištění správné úrovně hydratace v pleti,
  • zklidnění zarudnutí a posílení mikrocirkulace,
  • tonizace a lifting obličeje a těla,
  • redukce celulitidy lipolytickým účinkem.

 

Sdílejte Facebook