Dárkové poukazy

Potěšte svého partnera, rodinu, přátele, obchodní partnery i zaměstnance – využijte dárkové beauty poukazy jako originální dárek. Voucher vám zajistíme na míru, na vybranou službu, proceduru i beauty produkty, případně vystavíme na požadovaný kredit.

Kde koupit poukaz?

Designové dárkové certifikáty pořídíte přímo na recepci ROYAL BEAUTY and SPA, na telefonu +420 721 27 27 27 i přes e-mail info@rbspa.cz. Můžete si je nechat poslat poštou nebo vyzvednout osobně. Vaši blízcí mohou poukaz využít v kterékoliv z našich poboček. V Praze, Karviné nebo Uherském Hradišti.

Jak poukaz uplatnit?

Doporučujeme zajistit si rezervaci Vámi vybraného termínu v časovém předstihu. Při objednávce prosím uveďte užití voucheru, případně jeho číslo. Rezervaci Vám obratem potvrdíme. Bez závazné rezervace na čerpání služeb, není možné dárkový certifikát využít. Budeme se snažit maximálně vyhovět Vaší žádosti.

Platnost dárkového poukazu je uvedena na voucheru, pokud není stanoveno jinak. Nabídky nelze kombinovat s jinou slevou, s jinou zvýhodněnou nabídkou ani se speciálními akcemi, pokud není domluveno jinak. Platnost dárkového certifikátu nelze prodloužit.

V případě ztráty dárkového poukazu nás neprodleně kontaktujte. Původní voucher zrušíme a vystavíme nový.

Objednávka dárkového poukazu

Royal Beauty & Spa

© 2014 – 2024 Royal Beauty & Spa s.r.o.