Darujte poukaz
Royal Beaty & Spa

Potěšte svého partnera, rodinu, přátele, obchodní partnery i zaměstnance a využijte dárkové beauty poukazy jako originální dárek. Voucher Vám zajistíme na míru.. na vybranou službu, proceduru i beauty produkty, případně vystavíme na požadovaný kredit.

Kde koupit poukaz?

Designové dárkové certifikáty pořídíte přímo na recepci ROYAL BEAUTY and SPA, na telefonu +420 731 346 986 i přes e-mail ka2@rbspa.cz. Můžete si je nechat poslat poštou nebo vyzvednout osobně. Vaši blízcí mohou poukaz využít v kterékoliv z našich poboček. V Praze, Karviné nebo Uherském Hradišti.

Objednat poukaz

Jak poukaz uplatnit?

Doporučujeme zajistit si rezervaci Vámi vybraného termínu v časovém předstihu. Při objednávce prosím uveďte užití voucheru, případně jeho číslo. Rezervaci Vám obratem potvrdíme. Bez závazné rezervace na čerpání služeb, není možné dárkový certifikát využít. Budeme se snažit maximálně vyhovět Vaší žádosti.

Platnost dárkového poukazu je uvedena na voucheru, pokud není stanoveno jinak. Nabídky nelze kombinovat s jinou slevou, s jinou zvýhodněnou nabídkou ani se speciálními akcemi, pokud není domluveno jinak. Platnost dárkového certifikátu nelze prodloužit.

V případě ztráty dárkového poukazu nás neprodleně kontaktujte. Původní voucher zrušíme a vystavíme nový.

Dárkové poukazy - Image

Ing. Pavlína Filipi, majitelka a jednatelka Royal Beauty & Spa

Dárkové poukazy - Image

BEAUTY DAY, na míru
sestavený balíček služeb a procedur, který pohladí po těle i po duši.

Dárkové poukazy - Image

Podělte se o zážitek.