Epilace a depilace

Epilace nebo depilace?

Víte, jaký je v nich rozdíl?

Velmi často se tyto pojmy pletou. V našich salónech poskytujeme oboje. Depilace je odstaňování chloupků prostřednictvím vosků. U nás používáme vosk značky Lycon. Provádíme depilaci od obličeje až po intimní partie.

Epilace je procedura trvalého charakteru, kdy laserovým přístrojem odstraňujeme chloupky trvale. Pro docílení trvalého efektu je třeba ošetření opakovat. Doporučujeme konzultaci u naší specialistky se. Pro epilace používáme špičkový přístroj Delighter značky Panestetic

Procedura je bezbolestná a je možné ji podstoupit celoročně. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme 6 návštěv.

Inovativní epilace laserem

V Royal Beauty & Spa přinášíme revoluční metodu trvalého odstranění nechtěných chloupků laserem Delighter. Zapomeňte na každodenní boj s nežádoucími chloupky a dopřejte si bezbolestnou a efektivní cestu k hladké a dlouhotrvající kráse.

Proč Laser Delighter?

  • Jedná se o bezpečnou a hlavně bezbolestnou proceduru. Laser Delighter je navržen tak, aby minimalizoval nepříjemné pocity. Procedura poskytuje maximální pohodlí.
  • Trvalé výsledky: Laser Delighter proniká do kořene chloupků, zabraňuje jejich dalšímu růstu a zanechává vaši pokožku hladkou a bez chloupků. Už se nemusíte trápit s pravidelným holením nebo depilačními krémy.
  • Bezpečnost na prvním místě: Naše kvalifikované specialistky mají bohaté zkušenosti. Důkladně se věnujeme individuálním potřebám každého klienta a zajistíme, že procedura je provedena bezpečně a efektivně. Ochrana před slunečním záření je prevencí proti tvorbě pigmentových skvrn.

Depilace

Australské krémové vosky LYCON, které používáme, se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace. Vosk efektivně odstraňuje chloupky již od 1 mm. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a prakticky bezbolestné.

Lycon logo

Rezervujte si termín na své pobočce

Royal Beauty & Spa

© 2014 – 2024 Royal Beauty & Spa s.r.o.