Manikúra a pedikúra

Manikúra

Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost. Jsou Vaší vizitkou a prozradí víc, než byste si přáli. Vypěstujte si pevné, zdravé nehty přírodní cestou. Každý problém má své řešení. Nabízíme propracovanou individuální péči, která Vás krok za krokem přivede ke krásným nehtům. Navraťte svým nehtům pružnost a lesk.

Dámám nabízíme vše od přírodní manikúry až po modeláž nehtů. Pánům doporučujeme speciální japonskou manikúru P-Shine pro pěstění zdravých nehtů

Pedikúra

Člověk ujde denně v průměru 5 000 kroků. Díky této námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Při zanedbání péče se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a problémů.

Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví i krásu stejně jako péče o vlasy a pleť. Pěstěné nohy, stejně tak jako ruce, vypovídají o jejich nositelce či nositeli.

Pedikúru by si měli dopřát jak ženy, tak muži. Správnou péčí o nohy lze předcházet vzniku různých zdravotních komplikací. Upravené nehty, odstraněná tvrdá a suchá kůže jsou zárukou krásných a pěstěných nohou. V našich salónech nabízíme 3 základní typy péče o Vaše nohy: spa, suchou (medicinální a přístrojovou) a skalpelovou pedikúru. Medicinální pedikúra je vhodná také diabetiky.

Royal Beauty & Spa spolupracuje s jedničkou v oblasti nehtové modelace značkou RUSCONA a ORLY.

Logo RUSCONALogo ORLY

Dostupnost služeb se na jednotlivých pobočkách může lišit.

Rezervujte si termín na své pobočce

Royal Beauty & Spa

© 2014 – 2024 Royal Beauty & Spa s.r.o.