Tělová ošetření Sothys

Procedury jsou vhodné pro muže i ženy každého věku. Hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na celkovou fyzickou únavu, pocity těžkých nohou a stres. Ve své podstatě se jedná o jemnou a příjemnou masáž celého těla.

Japonský rituál Hanakasumi

Tělový relaxační rituál Hanakasumi slouží pro uvolnění těla a především mysli. Vychází z japonských tradičních rituálů, jejichž základem jsou koupele pro očistu těla i duše. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku. Nabízíme hodinové ošetření, které doprovází příjemná vůně třešňových květů a lotosu, jež stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace.

Tělové ošetření Indonésie

Toto exotické ošetření kombinuje masáž celého těla a dýchací rituál. Je inspirováno předními indonéskými kosmetickými rituály s cílem dosáhnout tělesného i duševního zdraví obnovením rovnováhy energií.

Tělové ošetření inspirované orientálními rituály

Nechte se okouzlit podmanivou vůní s tóny sladkého jantaru a myrthy v jedinečném ošetření, které je inspirováno rituály předků. Rituál začíná aplikací sirupu pro přípravu těla na exofilaci, která se provádí ručně vyrobenou peelingovou hliněnou pemzou a následuje modeláž těla pro vyživení a zkrášlení vaší pokožky.

Rezervujte si termín na své pobočce

Royal Beauty & Spa

© 2014 – 2024 Royal Beauty & Spa s.r.o.