Estetika

Zoner

Je moderní multifunkční kosmetický přístroj kombinující tři nejefektivnější technologie proti stárnutí pokožky. Poskytuje inovativní a uživatelsky přívětivé ošetření obličeje a těla.

1 Radiofrekvence

vám pomůže dosáhnout mladšího a zářivějšího vzhledu v několika ošetřeních. Stimuluje produkci kolagenu a redukuje známky stárnutí. Vyplňující a liftingové výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření. Výsledek se tak nadále zlepšuje v následujících čtyřech až šesti měsících.

2 Infračervené záření

Díky infračervenému záření dochází k fotobiostimulaci, která působí na pružnost pleti. Je to velmi důležitý prostředek proti stárnutí pleti, především pro její texturu a pro rychlejší obnovu objemu buněk na povrchu pleti.

3 Mezoporace

je jedinečná neinvazivní technologie, která umožňuje zapracovat 100 % aktivních látek, které jsou obsaženy v aplikovaném kosmetickém přípravku a to díky elektrickým impulzům, které působí na střední vrstvu pokožky a kožní buňky. Vybírat můžete hydratační nebo liftingové sérum nebo sérum s kmenovými buňkami. Pokud zvolíte ošetření celého těla, můžete si vybrat mezi intenzivním zeštíhlujícím sérem nebo hydratací.

Rezervujte si termín na své pobočce

Royal Beauty & Spa

© 2014 – 2024 Royal Beauty & Spa s.r.o.